امروز: دوشنبه 3 اردیبهشت 1403

برگزاری دومین فستیوال ملی ایده‌بازار فناوری سلامت/اعلام مهلت ارسال طرح

اشتراک گذاری مطلب:

دومین فستیوال ملی ایده‌بازار فناوری سلامت ۹ الی ۱۰ خردادماه به همت دفتر توسعه فناوری سلامت وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی و با همکاری دانشگاه صنعتی امیرکبیر برگزار می‌شود.

به گزارش پایگاه خبری قرطاس و به نقل از ایسنا، این رویداد با همکاری دستگاه‌ها و بخش‌های مختلف و با کارگزاری مرکز تبادل فناوری ایده‌بازار دانشگاه صنعتی امیرکبیر، ۹ الی ۱۰ خرداد سال جاری در محل مرکز بین‌المللی همایش‌های رازی برگزار خواهد شد.

هدف از این رویداد شناسایی و تجاری‌سازی محصولات و یا خدمات فناورانه در سه حوزه داروهای گیاهی و طبیعی، مکمل و خوراک و نوشیدنی است.

این رویداد با موضوعات جذب و شناسایی طرح‌های فناورانه جهت تجاری‌سازی،  نمایشگاه دستاوردهای فناورانه شرکت‌های دانش‌بنیان و فعال، رونمایی از محصولات فناورانه، نشست‌های تخصصی، دوره‌های توانمندسازی و بازآموزی گفتمان سلامت‌محور برگزار می‌شود.

مهلت ارسال طرح‌ها  تا ۱۵ اردیبهشت سال جاری است و علاقه‌مندان اعم از فناوران و شرکت‌های فعال صنعتی جهت کسب اطلاعات بیشتر می‌توانند به تارنمای Health.ideasbazaar.ir مراجعه کنند و یا با (دبیرخانه رویداد) و یا با شماره‌های ۶۶۱۷۵۹۳۷- ۰۲۱و ۰۹۱۹۷۳۴۹۲۷۹ تماس بگیرند.

به نقل از روابط عمومی دانشگاه صنعتی امیرکبیر، دفتر توسعه فناوری سلامت وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در راستای اجرایی‌سازی و تحقق شعار سال و با هدف “مهار تورم و رشد تولید” محصولات و یا خدمات فناورانه سلامت‌محور اقدام به برگزاری “دومین فستیوال ملی ایده بازار فناوری سلامت” کرده است.

پر بازدیدترین ها